Teatr

Bitwa na dubbingi

"Bitwa na dubbingi" to improwizowany turniej autorstwa Michała Sufina i prof. Bartka Walosa*, w którym nasi klubowi komicy zmierzą się o to, który z nich zaimprowizuje najzabawniejszy dubbing pod wcześniej niewidziane klipy filmowe. Te dobierze prof. Walos, człowiek wychowany w radomskiej wypożyczalni kaset wideo 'Promyk', który spędził pół życia na oglądaniu VHS-ów (pudełek i taśm), Wizji 1 i TNT po nocach oraz nurkowaniu po rarytasy, które nie śniły się nawet najbardziej sfiksowanym poławiaczom pereł. Spodziewajcie się zatem prawdziwych obskurów, kasetowych powerplayów, dziwadeł, nindż, potworów, robotów, kosmosów i znanych chyba tylko sorowi smakołyków klas od A do Z. 

Latające głowy, odczepiane twarze, pyskaci bracia syjamscy zamiast dłoni, gumowe ufoludki, dinozaury-gliniarze i roboty o aparycji tostera to zaledwie ułamek kłód jakie rzuca zawodnikom pod nogi nasz profesor. Czerpał już bowiem z tak wysoce klasycznych źródeł jak m. in.: "Wiklinowy koszyk 3", "Zły mózg z kosmosu", "Ninja rzuca wyzwanie", "Wojownicze dinozaury", "Mutronika", "Trzech małolatów ninja" czy przepastny katalog Tromy, Hammer Films, włoskiej maniany, NRD-owskiej kinematografii fantastyczno-naukowej i całej maści kina jakości nieoczywistej. 

W 'Bitwach' biorą udział: Maciej Buchwald, Wojan Trocki, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartosz Młynarski, Pan Marcin, Krzysztof Dziubak, Joanna Pawluśkiewicz, Kinga Kosik, Hubert Skrzyński, Marta Iwaszkiewicz, Sławek Sztejmiec, Karol Kopiec, Maciek Adamczyk, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora i inni.

Prowadzenie: Michał Sufin i Bartek Walos.

➳ Miejsce - Plac Zabaw nad Wisłą 
➳ Termin - Środa, 15.07.2015
➳ Start: 22:00
➳ Wstęp wolny

 

15 lipca 2015, 22:00 Plac Zabaw nad Wisłą

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 czerwca 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca