Teatr

Mandragora Circus – spektakl mikołajkowy dla dzieci

Mandragora Circus – spektakl mikołajkowy dla dzieci

Carnaval Sztukmistrzów i Pracownia Sztuczka zapraszają na wyjątkowe przedstawienie cyrkowe dla dzieci w wykonaniu duetu klaunów argentyńskiego pochodzenia „Mandragora Circo”. Bezpłatne wejściówki można odbierać już od 1 grudnia.  

 

Mandragora Circus to przedstawienie cyrkowe, w którym nie pada ani jedno słowo. Dwójka klaunów snuje opowieść, a fabuła, perypetie miłosne i dialogi ukazane są wyłącznie za pomocą gestów. Dramaturgia tego niezwykle poetyckiego cyrkowego przedstawienia budowana jest poprzez muzykę i umiejętności cyrkowe artystów. Akrobacje, żonglerka i niekonwencjonalne instrumenty wprowadzają dzieci w świat tej sztuki, a subtelnie opowiedziana historia o lekkim zabarwieniu komediowym przypadnie do gustu widzom w każdym wieku.
 
Kiedy: 6 grudnia 2015 | w godz. 12:00, 16:00, 18:00
Gdzie: Sala Czarna Centrum Kultury w Lublinie
Wejściówki: liczba miejsc jest ograniczona. Darmowe wejściówki na spektakl dostępne są od 1 grudnia 2015 w kasie Centrum Kultury w Lublinie.

 

Mandragora Circus – argentyńska, niezależna grupa teatralna, którą tworzą Mariana Silva i Juan Cruz. Artyści z powodzeniem występują na całym świecie od ponad 10 lat. Ich przedstawienia to połączenie klaunady, żonglerki i akrobacji powietrznych z żywą muzyką, często tworzoną z wykorzystaniem niekonwencjonalnych instrumentów. W 2010 roku artyści rozpoczęli swoje 4-letnie tournée po Ameryce Południowej i Północnej. Występując na licznych festiwalach teatralnych od Patagonii aż po Alaskę, łącznie odwiedzili 18 krajów.

 

Kontakt: 
Carnaval Sztukmistrzów 
e-mail: carnaval@warsztatykultury.pl 
Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
tel.: 81 466 59 08
fax: 81 53 308 18
www.warsztatykultury.pl

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca