Teatr

ZAPOWIEDŹ - Single po Japońsku (Teatr w Legnicy)

Sztuka Marcina Szczygielskiego „Single po japońsku” to komedia pomyłek w wyśmienitej obsadzie. Farsa, która przedstawia naszą rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Ale czy rzeczywiście krzywym? Może raczej wypukłym, które - niczym soczewka powiększającego szkła - pozwala wyraźniej dostrzec umykające nam w codziennym życiu szczegóły, absurdy i śmieszności współczesnego świata. A wszystko to w zapierającym dech w piersiach dekoracjach i kostiumach rodem z kraju kwitnącej wiśni.

Salwy śmiechu i owacje na stojąco - tak do tej pory przyjmowano polski spektakl „Single po japońsku” w reżyserii Olafa Lubaszenki. W pracowników warszawskiej korporacji, w której słowo „wolność” wydaje się nieprzyzwoite, a posiadanie własnego zdania może stać się przyczyną wymówienia, lub przynajmniej nagany, wcielają się: Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Wojciech Medyński i Lesław Żurek.

 

Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na spektakl „Single po japońsku”:

- 11 października 2016 r. (wtorek), godz. 19:00, Hotel Qubus (ul. Skarbowa 2), Legnica.

Bilety na wydarzenie w cenie: 85 zł można nabyć w Galerii Satyrykon - Punkt Informacji

Turystycznej, (Rynek 36, tel. 501 504 115, czynna wt. – pt. 11:00 – 18:00, sobota 10:00 – 14:00), w kasie LCK (ul. Chojnowska 2, tel. 76 72 33 706, czynna pn. – pt. 8:00 – 16:00), w internecie na portalu ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn.


przysłano: 13 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca