Teatr

UBRANIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH | IMPRO Z RISK MADE IN WARSAW

Zapraszamy na spektakl igrający z konwencją PRL-owskiego pokazu mody użytkowej, inspirowanej kolekcją jednej z najpopularniejszych polskich marek odzieżowych: RISK made in Warsaw.

 

Jak pokonać opornego urzędnika z użyciem kopertówki? Którym nakryciem głowy przykryć nietakt popełniony na firmowym przyjęciu? Mitenki, które pomagają rozliczyć PIT-a. Oksfordki, w których uciekniesz od rozmów ze wścibską sąsiadką. Dres, w którym przeczekasz zimową chandrę. Uwaga, przedstawiamy linię ubrań do zadań specjalnych!

 

Modele prezentowane tego wieczoru zainspirują aktorów Klubu Komediowego, którzy zagrają serię improwizowanych scen. Całość – pozłacaną, inkrustowaną klamrą – zepnie postać błyskotliwego konferansjera.

 

Dochód ze spektaklu będzie przeznaczony na wsparcie Akcji Miś i przygotowanie prezentów świątecznych dla dzieci, które najbardziej tego potrzebują.

 

Po spektaklu zachęcamy do pozostania na na kameralnym koncercie Noama Zylberberga, dyrektora Małej Orkiestry Dancingowej, założonej, aby przywrócić dźwięki przedwojennej Warszawy. Będzie można nie tylko posłuchać, ale i potańczyć. Wstęp na koncert jest darmowy.

 

Kiedy: 2 grudnia 2017 | godz. 21:00

Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1

Bilety: 30/20 zł

 

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

 

Bilety na spektakl można kupić:

  • online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
  • w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 listopada 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca