Gala improwizowana: Piosenki, które nie dostały Oscara

„Say you, say me” Lionela Richie’ego, „Streets of Philadelphia” Bruce’a Springsteena, ścieżka dźwiękowa z „Króla Lwa” czy „Chicago”, i oczywiście Adele i „Skyfall” – najpiękniejsze oscarowe piosenki wszech czasów! Tego wieczoru nie usłyszymy jednak znanych, kultowych przeboje wyróżnionych nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej. Co więcej, w przededniu oskarowej gali nie dowiemy się, czy statuetkę dostanie „Mystery of love” z filmu „Tamte dni, tamte noce” czy „Remember me” z filmu „Coco”.

I chociaż emocje wokół tegorocznych Oscarów sięgają zenitu, my przypominamy przeboje pominięte, które (słusznie czy nie) nie dostały nominacji w kategorii: oryginalna piosenka filmowa. Artyści na co dzień występujący w najpopularniejszych klubowych produkcjach: Fabularnym przewodniku po, Musicalu improwizowanym oraz Muzycznym wieczorze krótkich gier, zaimprowizują zwrotki i refreny na podstawie tytułów danych od publiczności!
 

☞ Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)
Bilety na spektakl można kupić:

online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 3 marca 2018, 21:00
do: 3 marca 2018, 22:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło