Teatr

Wycieczki Osobiste feat. Kobas Laksa

Wycieczki osobiste to oryginalny format Klubu Komediowego, do którego inspirację przynoszą różnorodni artyści. To niepowtarzalne połączenie tworzy osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców i żartobliwych przytyków. Gościem najbliższego spektaklu będzie Kobas Laksa, który zainspiruje aktorów do zagrania spektaklu improwizowanego, tj. wymyślanego i granego a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci.

Kobas Laksa – artysta sztuk wizualnych, fotograf, reżyser, twórca krótkich filmów fabularnych i eksperymentalnych, m.in. „Scen z użycia”, nagrodzonych na festiwalu OFF Cinema w Poznaniu, autor teledysków m.in. „Abduł Bej” –Młynarski-Masekci Jazz Band. Autor fotomontaży, m.in. głośnego cyklu „Projekt miejski Warszawa” i „The Afterlife of Buildings” (projekt był zaprezentowany na 11. Międzynarodowym Biennale Architektury w Wenecji, za który pawilon polski otrzymał prestiżową nagrodę Złotego Lwa). W swych działaniach używa także performansu, instalacji i animacji.

☞ Bilety: 30/20 zł

☞ Kiedy: 4 kwietnia | godz. 19:00 ☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1 
Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 2 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca