Teatr

Czwartkowa premiera: Improwizowana straż miejska

Według statystyk Warszawa z roku na rok staje się coraz bezpieczniejszym miastem. Liczba skutecznych interwencji służb porządkowych rośnie, częstotliwość popełnianych przestępstw – maleje. Tylko czy na pewno wiemy, komu zawdzięczamy porządek i spokój obywateli?

Strażnicy miejscy: umundurowani aniołowie nocy, cisi bohaterowie szczebla administracyjno-porządkowego, którym nie udało się dostać do Akademii Policyjnej, ale za to mieli ukończone 21 lat, średnie wykształcenie i oświadczenie o niekaralności. Wydawałoby się, że niespiesznie przechadzają się po osiedlu, zastanawiając się, co by tu zjeść na lunch, a tak naprawdę – są na tropie przestępczości. Złe nie śpi! Niewłaściwie zaparkowane auto? Bam! Blokada koła. Dzikie wysypisko śmieci na Tarchominie? Szuuust! Właściciel terenu już zmuszony do posprzątania. Rozbisurmaniło się towarzystwo na manifie? W ruch idą pałki, paralizatory i miotacze gazu. Spokojnie – patrol czuwa.

Czwartkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

☞ Kiedy: 21 czerwca 2018 | godz. 21:45
☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 25/15 zł

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie w dni grania spektakli od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

od: 21 czerwca 2018, 21:45
do: 21 czerwca 2018, 23:15 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca