Teatr

Wszyscy komicy, których znam, są chorzy psychicznie

Co tu kryć: nie jesteśmy do końca normalni. Spędzamy pół dnia i niemal całe noce w piwnicy przy placu Zbawiciela, gramy spektakle wymyślane na żywo, a po wszystkim spijamy ze sceny boski nektar: uwagę publiczności. Mamy przy tym spore podejrzenie, że i nasi widzowie nie są do końca przy zmysłach. I za to ich kochamy.

Zapraszamy na spektakl inspirowany niedawno wydaną książką Krystiana Nowaka pt. „Wszyscy ludzie, których znam, są chorzy psychicznie”.  Wszystko, co zobaczycie tego wieczoru w naszym wykonaniu, będzie improwizowane, tj. wymyślane i grane na żywo, bez uprzedniego przygotowania scenariusza czy postaci. Zapowiedział się nawet sam autor. Proszę spodziewać się możliwie wiele, jak na środowy wieczór.

Krystian Nowak – autor, który lubi bacznie przyglądać się społeczeństwu. Z jego fascynacji kontrowersyjnymi zjawiskami społecznymi powstał fanpage „Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty”, a stworzony przez niego wspólnie z rysownikiem Adamem Walasem komiks „Patriota Mariusz” trafnie obnaża i wyśmiewa pułapki nacjonalizmu. Lubi się śmiać, czasem przez łzy i zaciśnięte zęby.

Kiedy: środa | 30 stycznia | godz. 21:00
Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 30 stycznia 2019, 21:00
do: 30 stycznia 2019, 22:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

przysłano: 22 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca