Teatr

Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany | Nowość

Ile czasu musi minąć, aby na związku dwojga ludzi – niczym na porcelanowej figurce delfina, przywiezionej jako pamiątka znad polskiego morza (gdzie pojechaliście po raz pierwszy jako para)  – osiada kurz utkany z drobinek monotonii i opatrzenia? Trzy lata, pięć, a może kilka tygodni? Nie wiadomo kiedy – namiętność, pasja i unia dusz zostają wyparte przez codzienność we dwoje, odtwarzaną każdego poranka z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Miłosne rytuały niepostrzeżenie przeistaczają się w znośną rutynę… Może to ostatnia szansa, aby urozmaicić swoje związki szczyptą szaleństwa?

Witamy w klubie swing&swap! Znudzonym paniom proponujemy po kieliszku prosecco, panom whisky na lodzie, i zapraszamy wszystkich do salonu. Niezobowiązujące rozmowy, flirtujące spojrzenia, przyjemna niewiadoma: co (a raczej kto) znajduje się poza granicami własnej sypialni… Czy jednak z konfrontacji z własnymi fantazjami i wyobrażeniami na swój temat (jako boga rozkoszy, tudzież bogini uniesień) nie wyjdą na jaw skrzętnie ukrywane sekrety, maskowane dotychczas mankamenty małżonka albo konsekwentnie przemilczane dotąd drażliwe tematy z przeszłości pary?

Zapraszamy na spektakl improwizowany, w którym podejrzymy bohaterów na drodze do ich prywatnej, przydomowej rewolucji seksualnej. Istnieje jednak ryzyko, że wieczór, który rozpoczął się miłosnym tańcem w orszaku Bachusa, może się zakończyć otwarciem emocjonalnej puszki Pandory. Może jednak warto je podjąć?…

☞ Kiedy: piątek | 1 lutego | godz. 22:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie w dni grania spektakli od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

|ilustracja: Hieronim Bosch, Ogród rozkoszy ziemskich

 

od: 1 lutego 2019, 22:00
do: 1 lutego 2019, 23:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca