Teatr

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Dominika Maison

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla tych, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się z najbardziej niedorzecznej wiedzy o rynku, otwieramy zapisy na cykliczny, wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Zobaczymy zdjęcia nowoczesnych przedmiotów i ktoś nam o nich opowie, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Biznesu w wydaniu komediowym.

Podsumowując:

CO: Spektakl o technologicznych nowinkach, bieżących trendach w social mediach i innowacjach, które zmienią świat.

GDZIE: W Klubie Komediowym. W miejscu, gdzie gdy w trakcie wyświetlania filmu trzeba chwilowo zasłonić obiektyw projektora, używa się do tego pocztówki; gdzie wciąż niezdrowo ekscytujemy się memami; gdzie zaledwie jeden na dziesięciu pracowników wie, gdzie trzymamy zapasowe żarówki…

Gość specjalny: DOMINIKA MAISON – profesor psychologii, dziekan Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się naukowo psychologią konsumenta i psychologią finansową. Od lat z powodzeniem łączy teorię z praktyką, prowadząc badania marketingowe i społeczne. Autorka ponad 100 artykułów naukowych i kilkunastu książek, między innymi „Psychologia konsumenta”, „Polak w świecie finansów” oraz „Psychology of financial consumer behavior”. Poza pracą, która zajmuje jej większą część życia, uwielbia egzotyczne podróże, jazdę na snowboardzie i ekstremalne doznania – ostatnio skoczyła z 380-metrowej Sky Tower w Auckland.

Tego wieczoru Dominika Maison rzuci nam nieco więcej światła na kwestie związane ze światem reklamy, bieżącymi trendami i zachowaniami konsumentów (czyli naszymi zachowaniami…), po czym my zagramy serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy…

DLA KOGO: Dla żbików geszeftu, łań negocjacji, leniwców IT

Kiedy: ŚRODA | 6 lutego | godz. 19:00

Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Bilety: 30/20 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 6 lutego 2019, 19:00
do: 6 lutego 2019, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 lutego 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca