Teatr

A długo mama zostanie? – Spektakl na Dzień Teściowej

Teściowa (-wej, -wą, W. -wo; -we, -wych) «d. ćścia, cieścia, teścia; kariatyda czułości, osoba dźwigająca na swoich barkach troskę o ukochanego synka/umiłowaną córeczkę – którzy poszli w jasyr małżeństwa. Wiecznie obecna, dogląda cudzego ogniska domowego, podsycając płomień polanem „dobrych rad”, przepisów, dwuznacznych cmoknięć i kontaktów do „najlepszego lekarza/masarza/ubezpieczyciela”. Zawsze wie lepiej. Zawsze nie w porę. Zawsze na zbyt długo; przysł. „Kto żywot wiedzie cnotliwy, ten teściową ma w sercu”, „Teściowa życie traci albo je bogaci”, „Teściowa na pstrym koniu jeździ”»

Z okazji Dnia Teściowej (jakby jej dzień nie był ZAWSZE…) zapraszamy na spektakl improwizowany, inspirowany tą jakże ważną postacią z rodzinnego panteonu. Kto już ma, niechaj Teściową zaprosi, kto nie ma, niechaj przyjdzie sam – ku przestrodze albo i ku zachęcie (kto tam Was wie).

☞ Kiedy: storek | 5 marca | godz. 19:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
☞ Bilety: 30/20 zł

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ STUDENTOM, EMERYTOM, RENCISTOM ORAZ AKTUALNYM STUDENTOM SZKOŁY IMPRO (PROSIMY O OKAZANIE PRZY WEJŚCIU ODPOWIEDNIEGO DOKUMENTU UPRAWNIAJĄCEGO DO ULGI)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 5 marca 2019, 19:00
do: 5 marca 2019, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca