Teatr

Rock&RolLove

Klub Sportowy 3 Arte Arena Gliwice zaprasza na pierwszą edycję zawodów Rock’n’rolLOVE pod patronatem Federacji Tańca Sportowego. Zawody są przeznaczone dla osób tańczących takie style, jak rock and roll, boogie woogie, lindy hop. Wydarzenie będzie miało charakter maratonu tanecznego, składającego się z dwóch części. Zawody, podczas których pary zawalczą o nagrodę specjalną, poprzedzi Walentynkowe Jump Session, czyli rywalizacja z elementami półakrobatycznymi.

Warsztaty Walentynkowe Jump Session (15.00-17.00)
Mówią, że miłość dodaje skrzydeł! Z okazji walentynek zapraszamy Was na Jump Session Aerials, czyli naukę elementów półakrobatycznych w tańcu. Z nami na pewno będziecie mieli okazję wzlecieć w powietrze! Będziemy wykonywać podnoszenia i bezpiecznie lądować oraz łączyć aeriale z tańcem. Będziemy praktykować takie figury jak A-frame, Crunch Toss czy Knickerbocker. Aeriale będziecie wykonywać pod czujnym okiem naszych instruktorów i sędziów, Julki i Daniela.

Zawody Rock&RolLove (19:00-22:00)
Zawody będą miały charakter maratonu tanecznego. Wydarzenie będzie złożone z dwóch etapów rywalizacji. W pierwszej części uczestnicy będą konkurować ze sobą podczas trzech rund tańca. Każda runda będzie trwała 15 minut. Ostatni kwadrans rywalizacji to finał, do którego zakwalifikowane zostanie pięć najlepszych par. Drugi etap zawodów to rywalizacja o nagrodę specjalną. Podczas wydarzenia będziecie mieli okazję zatańczyć do niezapomnianej muzyki lat 50. i 60., a także utworów charakterystycznych dla innych tańców swingowych.

Julia i Daniel Ledwoń
Uczą i tańczą, ponieważ zakochali się w niepowtarzalnym klimacie rock'n'rolla! Przygodę z tym tańcem rozpoczęli 9 lat temu w grupie Rock Time Kalety. Na swoim koncie mają liczne sukcesy osiągnięte podczas turniejów i konkursów. Inspiracji szukają w innych stylach swingowych (boogie woogie, lindy hop), biorąc udział w warsztatach i imprezach w całej Polsce. Od 2016 roku rozwijają się jako instruktorzy, prowadząc zajęcia regularne. Mają doświadczenie w organizowaniu warsztatów, zawodów i pokazów tanecznych oraz spontanicznych potańcówek w plenerze.

Harmonogram zawodów
14:30-15:00 Rejestracja par – Warsztaty Walentynkowe Jump Session
15:00 Warsztaty Walentynkowe Jump session
17:30-18.30 Rejestracja par – Zawody Rock&RolLove
19.00 Zawody Rock&RolLove

Rock&RolLove

kup bilety GLIWICE
Arena Gliwice 2021-02-13
13 lutego 2021
GLIWICE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 6 lutego 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca