Teatr

Warsztaty Boogie Woogie od podstaw

Jeśli od zawsze mieliście ochotę spróbować Boogie Woogie i do tej pory nie mieliście okazji tego zrobić - to wydarzenie jest dla Was!

Boogie Woogie - jeden z najbardziej dynamicznych tańców swingowych, nazywany najszybszym tańcem świata! Boogie Woogie, brat lindy hopa i rock and roll’a, jako taniec charakteryzuje się wyprostowaną postawą i szalonymi wariacjami w kroku podstawowym, mnogością figur i elementów.

Zapraszamy Was na 4 godziny zajęć pełnych energii. W podstawy Boogie Woogie wprowadzi Was Grzegorz Kowalczyk, założyciel szkoły tańca SwingStepPL w Warszawie.

Grzegorz Kowalczyk
Dwukrotny Wicemistrz Świata Boogie Woogie, Wicemistrz Świata Swing Dance, wielokrotny Mistrz Polski i medalista Pucharu Świata, zdobywca Pucharu Austrii, Rosji i Szwajcarii. W 2008 roku stworzył szkołę tańca SwingStepPL w Warszawie, gdzie jest trenerem zarówno zajęć regularnych, jak też zawodników turniejowych i grup pokazowych. Do najbardziej znanych i utytułowanych tancerzy wywodzących się ze Swing-Step.pl należą Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy, jedna z najlepszych par Boogie Woogie na świecie, a także wszystkie czołowe pary Boogie Woogie ostatnich lat. Współpracował trenersko z parami zagranicznymi, a od kilku lat stale współpracuje z dziecięco-juniorskim składem Maraton Giedlarowa, do którego należą najlepsze pary dziecięce w Polsce. Od 2010 jest również sędzią tanecznym w ramach Polskiego Stowarzyszenia Boogie Woogie.

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy chcą poznać boogie woogie. Warsztaty od podstaw.

Harmonogram wydarzenia:
14.00 - 16.00 - warsztaty cz. 1
16.00 - 16.30 - przerwa
16.30 - 18.30 - warsztaty cz. 2

Co zrobić by się zapisać?
1. Kup bilet poprzez Eventim.pl
2. Wypełnij Deklarację członkowską KS 3 Arte Arena Gliwice i weź ją ze sobą na Warsztaty. Jeżeli jesteś już członkiem klubu przejdź do następnego punktu.
3. Każdy zawodnik musi posiadać swoją osobistą licencję ŚFTS. Wypełnij formularz zgłoszeniowy zawodnika, a opłaty wpisowej (10 zł) dokonasz na miejscu dniu zawodów. Jeżeli posiadasz już licencję, przejdź do następnego punktu.
4. Przyjdź do Areny Gliwice w dniu Warsztatów. Na miejscu zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza covidowego (oświadczenia o stanie zdrowia).

Warsztaty Boogie Woogie od podstaw

bilety niedostępne GLIWICE
Arena Gliwice 2021-04-25
25 kwietnia 2021
GLIWICE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 25 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca