Teatr

World Circus Festival

Spektakularne widowisko w Arenie Gliwice – nadchodzi World Circus Festival!

Zachwycające i zapierające dech w piersiach akrobacje, widowiskowe pokazy wirowania w powietrzu czy ewolucji motocyklowych. A to wszystko w wykonaniu światowej klasy mistrzów w niesamowitej, multimedialnej oprawie. Taki będzie World Circus Festival – widowisko, które zagości w październiku w Arenie Gliwice.

World Circus Festival to festiwal sztuki cyrkowej, w nowym, współczesnym ujęciu tej sztuki, oparty wyłącznie na umiejętnościach ludzkiego ciała. Jeszcze tej jesieni, 10.10.2021 r. publiczność czekają wyjątkowe doznania artystyczne i sztuka na najwyższym poziomie.

Podczas wydarzenia wystąpią gwiazdy najsłynniejszych cyrków świata, m.in. Cirque du Soleil, Flic Flac czy Wielkiego Cyrku Moskiewskiego. Towarzyszyć im będzie grupa osiemdziesięciu tancerzy, akrobatów i łyżwiarzy, a oprawą będzie niesamowita choreografia, prezentowana w ponad dwustu kostiumach, specjalnie stworzonych w tym celu.

Program wydarzenia opiera się na zachwycających występach, pełnych piękna, budzących zdziwienie, a czasem nawet lekką obawę! Obok tajemniczo brzmiącego Water Bowl Act & Aerial Net Act (tańca w kielichu), czy popisu Roller Skating Act (pary rolkarzy wirujących na platformie), pojawi się Globe of Death, pokaz jazdy synchronicznej kilku motocykli w metalowej kuli – niezwykłe show, które wydaje się przeczyć prawom grawitacji. To po prostu trzeba zobaczyć!

Formuła przedstawienia inspirowana jest Międzynarodowym Festiwalem Cyrkowym w Monte Carlo – artyści rywalizować będą o nagrodę główną festiwalu. Podczas wielkiego finału zarówno jury, jak i publiczność nagrodzi najlepszy występ tego wieczoru statuetką Kryształowego Księżyca.

Odkryj cyrk na nowo!
kup bilety GLIWICE
Arena Gliwice 2021-10-10
kup bilety GLIWICE
Arena Gliwice 2021-10-10
10 pazdziernika 2021
GLIWICE

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 8 maja 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca