Film

Planet Cinema świętuje pierwsze urodziny!

50 twarzy Greya i Danny Elfman. Ekranizacja pożądana przez rzesze fanów światowego bestselleru i najsłynniejszy kompozytor muzyki filmowej. Do tego Marilyn Monroe, Charlie Chaplin, konkursy i nagrody. Tak w walentynki Planet Cinema będzie świętować pierwsze urodziny.

 

Urodzinowy seans

 

14 lutego to już nie tylko data wyznaczająca święto miłości. Tego dnia Planet Cinema, które w lutym 2014 r. zaczęło działać w katowickim budynku Altus, będzie obchodzić pierwsze urodziny! Z tej okazji zaprasza na urodzinowy seans 50 twarzy Greya wyświetlany o godzinie 17.00. Fabułę o nietypowej więzi pomiędzy studentką a zabójczo przystojnym bogaczem urozmaici muzyka skomponowana przez Danny’ego Elfmana (Gladiator, Edward Nożycoręki, Alicja w Krainie Czarów). Dodatkowo na widzów będzie czekać zabawa happy seats, czyli szczęśliwe fotele, pod którymi zostaną ukryte niespodzianki. Do wygrania będą m.in. albumy o aktorach, vouchery czy prezenty przygotowane przez polskiego wydawcę książki 50 twarzy Greya.

 

Walentynkowe atrakcje

 

Przed urodzinowym seansem po holu będą się przechadzać aktorzy przebrani za najsłynniejsze gwiazdy srebrnego ekranu. W tym nie zabraknie Marilyn Monroe i Charlie’ego Chaplina, którzy chętnie uśmiechną się do pamiątkowego zdjęcia. Ponadto dla urodzinowych gości Planet Cinema przygotowano poczęstunek, zabawę happy seats także podczas innych seansów, drobne upominki, a od godziny 14.00 wszystkich chętnych będą portretować katowiccy artyści.

 

Imprezy towarzyszące

 

Pierwsze urodziny Planet Cinema to także szereg imprez towarzyszących. Już 7.02 kino zaprosiło dzieci i ich rodziców na Pingwiny z Madagaskaru. Każdy, kto przyniósł urodzinową laurkę wraz z motywem pingwina, mógł liczyć na tańszy bilet. Natomiast w nocy z czwartku na piątek (z 12 na 13 lutego) o godzinie 00.01 zostanie wyświetlony premierowy nocny pokaz 50 twarzy Greya. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będą prezenty od polskiego wydawcy książki. Kolejna niespodzianka w sobotę 21.02: wszyscy, którzy odwiedzą tego dnia Planet Cinema otrzymają bilety w cenie 13 PLN bez względu na to, na jaki film się wybiorą. Natomiast na czwartek 26.02 zaplanowano Urodzinową Planetę Kobiet. Na panie oprócz filmu Samba będą czekać atrakcje i konkursy. Wielkie świętowanie pierwszej rocznicy Planet Cinema zakończy się 27/28.02 nocnym maratonem filmowym.

Kalendarium wydarzeń:

 

12/13.02 (czwartek/piątek) godz. 00.01

Urodzinowy Pierwszy pokaz filmu 50 twarzy Greya

 

14.02 (sobota) godz. 17.00

Urodzinowy seans z atrakcjami

 

21.02 (sobota)

Prezent od Planet Cinema - bilety w cenie 13 PLN dla wszystkich

 

26.02 (czwartek) godz. 18.30

Urodzinowa Planeta Kobiet z Sambą i atrakcjami

 

27/28.02 (piątek/sobota)

Urodzinowy Maraton - Niespodzianka

 

 

O Planet Cinema:

Kino Planet Cinema działa od początku 2014 roku na trzeciej kondygnacji budynku Altus obok Spodka. Sześć klimatyzowanych sal, 1566 miejsc, cyfrowe nagłośnienie i specjalne głośniki gwarantują komfortowe warunki oglądania filmów w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Reklamy przed seansem trwają nie więcej niż 10 minut. Dla gości kina 3-godzinny postój na parkingu w podziemiach budynku Altus jest darmowy. 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 lutego 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca