Film

Patrick Stewart też kończy z X-menami

Patrick Stewart zapowiedział, że podobnie jak Hugh Jackman filmem "Logan: Wolverine" kończy swą przygodę z serią o X-menach.
Aktor podjął decyzję po obejrzeniu nadchodzącego obrazu. - Byłem szalenie poruszony tym filmem, bardziej gdy zobaczyłem go pierwszy raz - mówi Stewart o pokazie w Berlinie. - Po pokazie mieliśmy wyjść na scenę i powiedzieć parę słów, ale dopiero po napisach końcowych. Miałem więc czas, by trochę porozmyślać i zrozumiałem, że nie będzie lepszego, doskonalszego, bardziej wrażliwego, emocjonalnego, pięknego sposobu, by pożegnać się z Charlesem Xavierem niż ten film. Tego samego wieczora, powiedziałem do Hugh, że ja też z tym kończę.

Przypomnijmy, że Jackman już wcześniej zapowiedział, że "Logan" będzie ostatnim filmem, w którym zagra Wolverine'a.

W obrazie tracący swą moc Logan (Hugh Jackman) staję się mentorem i opiekunem małej dziewczynki Laura Kinney / X-23 (Dafne Keen), która posiada podobne moce. Jak wiadomo zajmowanie się dzieckiem, szczególnie mutantem, nie jest łatwe.

Wraca także Patrick Stewart jako Charles Xavier, czyli Professor X. Udział potwierdzili ponadto Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal. Boyd Holbrook pojawi się jako czarny charakter, Donald Pierce, cyborg z nadludzkimi mocami, który zajmuje się polowaniem na mutanty.

Za reżyserię odpowiada James Mangold. Scenariusz napisali Michael Green i David James Kelly. Premierę "Logan: Wolverine" wyznaczono na 3 marca 2017 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 25 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca