Film

Sarah Paulson u M. Night Shyamalana

Sarah Paulson zagra w najnowszym dziele M. Night Shyamalana, które będzie sequelem "Split" i "Niezniszczalnego".
Projekt nosi tytuł "Glass", a jego premiera została wyznaczona na 18 stycznia 2019 roku. Informację o zaangażowaniu Paulson reżyser przekazał za pośrednictwem Twittera. https://twitter.com/MNightShyamalan/status/889487866832859136

- Mój nowy film będzie sequelem "Niezniszczalnego" i "Split". Zawsze marzyłem o tym, żeby zderzyć te dwa filmy ze sobą w trzeciej produkcji - ujawnił niedawno M. Night Shyamalan. - Ikoniczny Bruce Willis powróci jako David Dunn, niezrównany Samuel L. Jackson wróci jako Elijah Price/Mr. Glass, wirtuozerski James McAvoy powróci jako Kevin Wendell Crumb, Patricia, Dennis, Hedwig, Barry, Jade, Orwell, The Beast, Heinrich, Norma, Pol. I genialna AnyaTaylorJoy wróci jako Casey Cooke.

M. Night Shyamalan nad filmem współpracuje z Jasonem Blumem i studiem Universal Pictures.

Przypomnijmy, że "Split" opowiadał o Kevinie (w tej roli James McAvoy), który porywa trzy nastolatki. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że dziewczyny pojmała jedna z jego 23 osobowości. Trailer można obejrzeć pod tym adresem. Obraz trzy tygodnie z rzędu znalazł się na szczycie amerykańskiego box office i zarobił już w USA blisko 100 milionów dolarów. Produkcja kosztowała 9 milionów dolarów.

"Niezniszczalny" gościł w kinach w 2000 roku. Bruce Willis grał w filmie mężczyznę ocalałego z katastrofy kolejowej. Bohater był przekonany, że posiada nadludzkie zdolności.

Sarah Paulson kojarzona jest przede wszystkim z seriali Ryana Murphy'ego - "American Horror Story", "American Crime Story" czy "Konflikt". Ostatnio zagrała też w dramacie "Rebel in the Rye", czyli biografii J.D. Salingera, autora "Buszującego w zbożu".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 24 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca