Muzyka

MŁODA SCENA czwartkowy ogień w Banjaluce

Masz zespół, który zaczyna karierę albo stoi u progu wielkiej kariery? Łączysz w swoim brzmieniu muzykę etniczną ze współczesnymi elementami elektronicznymi? Masz ochotę zagrać na większej scenie, dobrze się bawić oraz wziąć udział w festiwalu dla młodych zespołów? Muzyczna scena w nowej, odmienionej Banjaluce jest to idealne miejsce na prezentację swojej muzyki przed warszawską publicznością.

 

 

Co tydzień we wtorek wybierzemy nowy zespół, który wystąpi w kolejny czwartek jako gwiazda tygodnia na „Młodej Scenie” w nowej Banjaluce. Zwycięzcy kolejnych edycji otrzymają również zaproszenie na festiwal, jaki planujemy na maj przyszłego roku (05.2014). Główną nagrodą podczas przyszłorocznego Festiwalu będzie nagroda pieniężna (5000 PLN) oraz możliwość profesjonalnego nagrania singla w Quality Studio w Warszawie.

 

Poniżej regulamin konkursu:

 

Rozpoczęcie akcji: 4 września 2013

Zakończenie akcji: 30 kwietnia 2014

Festiwal: maj 2014 (wszyscy, którzy wystąpili na scenie muzycznej Banjaluki)

 

Zgłoszenia do konkursu można składać 3 razy (od 4 września 2013 do 30 kwietnia 2014).

 

Zgłoszenia należy kierować na fanpage Banjaluki (https://www.facebook.com/BANJALUKA.WWA) prywatnej wiadomości wraz z linkiem do www.soundcloud.com. Wówczas Alexandra Strunin dokona selekcji i zamieści propozycje konkursowe na fanpage'u BanjaLuki. Na ostateczną ilość punktów składa się suma ilości lajków na fanpage'u (1 lajk=1 punkt) oraz punkty przyznane przez członków jury: Alexandrę Strunin i Marcina Wachowicza.

Każdy juror wybiera 3 zespoły w określonym tygodniu i przyznaje punkty za:

1 miejsce - 150 punktów

2 miejsce - 100 punktów

3 miejsce - 50 punktów

 

W przypadku remisu – decydujący głos ma juror główny konkursu: Alexandra Strunin.

 

 

Alexandra Strunin powraca po długiej przerwie z odważną płytą. Pod koniec 2013 roku artystka wyda swój album przy współpracy z utalentowaną, niezależną ekipą i będzie mogła pokazać światu swoje dojrzalsze oblicze. Pierwszy autorski album o tytule "Viscera" (łac. wnętrzności) nagrała i zmiksowała ze świetnymi muzykami, którzy dodali do jej albumu wiele ciekawych brzmień: kontrabas i bas - Maciej Matysiak, bębny afrykańskie - Bogusz Wekka, dilruba i sitar - Tomasz Osiecki, perkusja - Daniel Kapustka, fortepian - Damian Pietrasik.

 

Marcin Wachowicz – twórca Banjaluki i wielki miłośnik Bałkan.

 

MŁODA SCENA

w każdy czwartek, godz. 20.00

Banjaluka

ul. Szkolna 2/4

Warszawa


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 5 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca