Muzyka

Konferencja Tak Brzmi Miasto 2015 - fotorelacja!

Konferencja Tak Brzmi Miasto już za nami. Co wydarzyło się podczas tej wielkiej imprezy w Krakowie? Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji oraz zobaczenia zdjęć.


24-25 października w Krakowie, w klubie Forum Przestrzenie miała miejsce konferencja Tak Brzmi Miasto, zorganizowana prze fundację Krakowska scena muzyczna.

 

Głównym celem konferencji było uzyskanie jasnych odpowiedzi na nurtujące nas (muzyków, laików, melomanów) pytania. Sięgając do doświadczenia wielu specjalistów – dziennikarzy muzycznych, menadżerów, muzyków, realizatorów – słuchacze mieli niesamowitą okazję poznać tajniki rynku muzycznego. Miła atmosfera, świetni prowadzący i oczywiście zawodowi specjaliści działający w branży muzycznej Było naprawdę rewelacyjnie.

 

Kto pojawił się na konferencji? Lista nazwisk zaangażowanych w projekt była bardzo długa: Kajetan Balcer – dziennikarz muzyczny, specjalista do spraw PR i kontaktów z mediami wydawnictwie MaxFloRec, Mariusz Herma – założyciel portalu beehype i dziennikarz muzyczny, Piotr Metz- dyrektor muzyczny Radia Kraków – to tylko niewielka liczba osób z ponad 50 specjalistów biorących udział w wydarzeniu.

 

Konferencja zaoferowała wiele warsztatów, ciekawych wykładów oraz paneli dyskusyjnych m. in: warsztaty gitarowe z Markiem Napiórkowskim, warsztaty wokalne z Kasią K8 Rościńską, wykład dotyczący przepisu na hit czy wprowadzenia do branży muzycznej, a także panele dyskusyjne z udziałem Gienka Loski, Czesława Mozila czy Tomasza Kopcia.

 

Nie zabrakło również innych aktywności. Muzycy, zespoły i menadżerowie podczas tzw. speed datingu mieli doskonałą szansę odnaleźć siebie w ciągu zaledwie 5 minut. Niesamowita zabawa, pozwalająca poznać wiele interesujących i ciekawych osób.

 

Dopełnieniem konferencji był targ muzyczny prezentujący lokalne firmy, wydawnictwa, wielu działaczy, festiwale i organizatorów.

Patronat medialny:
Wywrota

Zdjęcia


Mat

1273 artykuły 1 komentarz
Ukończył szkołę muzyczna I Stopnia w klasie tuby. Częste występy publiczne oraz współpraca w orkiestrach dętych pogłębiły w nim chęć kształcenia się w kierunku muzycznym. W 2013 roku rozpoczął studia na kierunku muzykologii w Krakowie. W…
Zasłużeni dla serwisu


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 listopada 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca