Muzyka

Nick Cave The Bad Seeds: Premiera "One More Time With Feeling" na festiwalu w Wenecji

Film Andrew Dominika "One More Time With Feeling", który towarzyszy nowemu albumowi grupy Nick Cave & The Bad Seeds "Skeleton Tree", będzie miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.
Po prestiżowym pokazie podczas weneckiej imprezy, 8 września odbędzie się pokaz filmu w kinach na całym świecie. Podczas tych dwóch wydarzeń będzie można po raz pierwszy usłyszeć utwory z albumu "Skeleton Tree" projektu Nick Cave & the Bad Seeds.

Film "One More Time With Feeling" miał opierać się na koncepcji wykonania na żywo nowych utworów Nicka Cave'a i jego The Bad Seeds, ale stał się czymś o dużo większym znaczeniu, po tym jak Dominik zagłębił się w tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w trakcie powstawania i rejestracji płyty. Film jest surowym świadectwem artysty próbującego zmierzyć się z żałobą.

Dzieło zostanie wyświetlone 8 września w ponad 650 kinach na całym świecie. W Polsce pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Poznań 51, Rybnik, Koszalin , Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Lublin, Katowice, Olsztyn i Rzeszów.

Album "Skeleton Tree" ukaże się następnego dnia, 9 września.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca