Muzyka

Przedsprzedaż albumu "Wyspa" Ola Igboaka "OIA"!

 

Już 2 grudnia premiera debiutanckiej płyty OIA. Album „Wyspa” jest już dostępny w przedsprzedaży na empik.com. Zakupu można dokonać pod linkiem: TUTAJ.

 

Pochodząca z Krakowa wokalistka OIA, mieszkająca w Londynie, jest autorką wszystkich tekstów i kompozycji na swojej debiutanckiej płycie "Wyspa".

 

Album łączy pop, soul, poezję śpiewaną z delikatną elektroniką. Co widać z wyspy? Co dzieje się na stałym lądzie? Kim są ludzie, którzy na niej mieszkają? Jak żyje się millenialsom? Na debiutanckim albumie „Wyspa”, za którym stoi OIA przypatruje się z dystansu temu, z czego wyrosła. Niezwykle refleksyjna płyta, jest próbą odpowiedzi na nurtujące współcześnie pytania. Przykuwa uwagę niezwykła trafność i pełna autentyczność tekstów - wszystkie w języku polskim. OIA nie kryje się ze swoimi poglądami. Nierzadko sięga po ironię. Jest w tym absolutnie szczera. „Wyspa” to dosadna analiza lęków każdego z nas, tego, co głęboko skrywamy, co nas boli, denerwuje, dziwi, cieszy, zachwyca. OIA serwuje nam podróż po emocjach i uczuciach, biorąc na tapetę sytuację polityczną, tolerancję, zasady, życie w multikulturowym społeczeństwie, kondycję człowieka, który pogubił się w gąszczu miasta. Płyta powstała w Londynie i Krakowie, część tekstów została napisana podczas podróży po Azji.

 

Bonus track "1441 Fourteen For One" został nagrany z udziałem czternastu wokalistów i raperów z całego świata. Każdy pochodzi z innego kraju i wypowiada się na temat tolerancji i mieszania się kultur w swoim ojczystym języku: od chińskiego, maltańskiego po francuski - i oczywiście polski. 

 

Tracklista:

1. Tysiąc szkieł

2. Medytacje 

3. Wygibasy

4. Tęczowe plemię 

5. Wybieram

6. Graj ludu na dudach

7. Własna bajka

8. Wypijmy

9. Kto powiedział

10. 1441 Fourteen For One

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 listopada 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca