Muzyka

Na tropie Czarnych Koni! Nabory konkursowe na Ars Independent 2017!

 

 

Multimedialna katowicka impreza, Ars Independent Festival, już po raz siódmy poszukuje Czarnych Koni! Do 31 maja potrwają nabory do międzynarodowych konkursów filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu.

 

Tegoroczna edycja Ars Independent odbędzie się od 26 września do 1 października. Podczas 6 festiwalowych dni spotkamy się z najnowszymi i najróżniejszymi odsłonami kultury audiowizualnej z całego świata.

 

Sercem festiwalu są cztery konkursy, które przybliżą młodą i debiutancką twórczość z lat 2016/2017. Reżyserzy pełnometrażowych filmów zaprezentują się w konkursie Czarny Koń Filmu, a krótkometrażowych animacji – w Czarnym Koniu Animacji. Konkursy Czarny Koń Gier Wideo oraz Czarny Koń Wideoklipu dedykowane są twórcom nowych gier i teledysków.

 

We wszystkich kategoriach autorzy powalczą o tytuł i statuetkę Czarnego Konia oraz nagrodę finansową w wysokości 500 euro. Warto przypomnieć, że podobnie jak w roku ubiegłym, to festiwalowa publiczność zadecyduje o przyznaniu nagród.

 

Regulaminy i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie festiwalu: arsindependent.pl. Nominowane w konkursach tytuły poznamy 29 sierpnia.

 

- Co roku otrzymujemy tysiące zgłoszeń z przeróżnych zakątków świata. Spośród nich wybieramy około 70 utworów, które potem wspólnie przeżywamy na Arsie. Młodzi, debiutujący autorzy jak nikt inny potrafią zaskoczyć nas świeżością spojrzenia - dodaje Bartek Sołtysik, rzecznik medialny festiwalu.

 

Ars Independent Festival 2017, festiwal filmu, animacji, gier wideo i wideoklipu, odbędzie się w Katowicach w dniach od 26 września do 1 października. Organizatorami wydarzenia są instytucja Katowice Miasto Ogrodów oraz Miasto Katowice.

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca