Muzyka

Życie Jennifer Lopez na Broadwayu

Życie i kariera Jennifer Lopez zostaną przeniesione na deski teatru. W planach jest broadwayowski show zainspirowany historią gwiazdy kina i muzyki.
Reżyserią i choreografią projektu zająć ma się ceniony na Broadwayu, dwukrotny zdobywca Tony, Jerry Mitchell. Lopez podobno osobiście zwróciła się do artysty z propozycją współpracy. - Rozmawiają o tym, by zrobić z jej niezwykłego życia broadwayowski musical - ujawnił informator "The National Enquirer". - Przedstawienie przybliży jej początki, gdy była tancerką Fly Girl oraz dalszą drogę do sławy.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have".

W 2002 roku zaręczyła się z Benem Affleckiem, ale do ślubu nie doszło. Trzykrotnie wychodziła za mąż i tyle samo razy rozwodziła. Z ostatnim mężem, Markiem Anthonym, doczekała się bliźniąt.

47-latka niedawno potwierdziła udział w filmie o szefowej kartelu narkotykowego Griseldzie Blanco. Ostatni album Amerykanki, "A.K.A.", miał premierę w czerwcu 2014 roku. Można ją też oglądać w serialu "Shades of Blue".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 23 lutego 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca