Muzyka

5 tysięcy zdjęć The National

Zespół The National zaprezentował już czwarty utwór promujący nadchodzącą płytę, "Sleep Well Beast".
Fani wcześniej mieli już okazję poznać nagrania "Carin at the Liquor Store", "The System Only Dreams in Total Darkness" i "Guilty Party". Każdemu z nich towarzyszył klip w reżyserii Caseya Reasa. Dokładnie tak samo jest w przypadku najnowszej propozycji, czyli piosenki "Day I Die". Wideo powstało dzięki nowemu programowi, który 5 tysięcy zdjęć zmienił w animację. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Siódmy album The National, "Sleep Well Beast", ukaże się 8 września 2017 roku nakładem wytwórni 4AD. Oprócz "Carin at the Liquor Store", do tej pory poznaliśmy również pochodzące z płyty "The System Only Dreams in Total Darkness" i "Guilty Party".

Tracklista "Sleep Well Beast":
1. Nobody Else Will Be There
2. Day I Die
3. Walk It Back
4. The System Only Dreams in Total Darkness
5. Born to Beg
6. Turtleneck
7. Empire Line
8. I'll Still Destroy You
9. Guilty Party
10. Carin at the Liquor Store
11. Dark Side of the Gym
12. Sleep Well Beast

The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, obecnie rezydują na nowojorskim Brooklynie. Autorem tekstów zespołu, często określanych jako mroczne i melancholijne, jest wokalista, Matt Berninger. Resztę zespołu tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessnerowie (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorfowie (perkusja). Dorobek The National zamyka płyta "Trouble Will Find Me" z 2013 roku.źródło: megafon.pl
przysłano: 29 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca