Muzyka

PIOSENKI JAROMIRA NOHAVICY - Jarząbek-Jurkiewicz

Piosenki Jaromira Nohavicy w Starym Klasztorze!

Miłośników twórczości najpopularniejszego czeskiego barda zapraszamy 24 marca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na wieczór z piosenkami Jaromira Nohavicy, który poprowadzi duet Adam Jarząbek - Jarosław Jurkiewicz.

Duet Jarząbek-Jurkiewicz, od kiedy w 2015 roku wydał płytę z piosenkami Jaromira Nohavicy pt. "Lublin Ostrava 0:30" zaś w 2018 "Grzebienie", kojarzony jest głównie z wykonywaniem błyskotliwych coverów tego artysty.

Na koncertach Adam i Jarek tworzą klimaty niepowtarzalne, coś między Petersburgiem, Cieszynem, Ostrawą a Lublinem. Z jednakowym zaangażowaniem grają zarówno dla małej grupy przyjaciół, jak i na dużej scenie. Na takie spotkania warto przyjść, dać się porwać emocjom, słuchać i śpiewać. Dlaczego? Bo-dokąd się śpiewa- jeszcze się żyje i trwa. Świat widziany oczyma Jaromira jest łatwiejszy do przyjęcia, teksty przypominają o sprawach ważnych i oczywistych, a brawurowe wykonania duetu Jarząļek-Jurkiewicz przykuwają uwagę do ostatniego dźwięku.

W październiku 2020 roku duet wydał swoją autorską płytę pt. "Rezonując".

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

PIOSENKI JAROMIRA NOHAVICY - Jarząbek-Jurkiewicz

bilety niedostępne WROCŁAW
Sala Gotycka w Starym Klasztorze 2021-03-24
24 marca 2021
WROCŁAW

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: eventim
przysłano: 18 marca 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca