Muzyka

Paula Roma i Rosalie. odmieniąją przez przypadki

Paula Roma, kolejny raz częstuje nas wspaniałym alternatywnym brzmieniem, zaskakuje zaproszeniem do duetu Rosalie. - nietuzinkową i utalentowaną artystkę z nurtu współczesnego R&B.
Obdarzona jasnym srebrzystym wokalem Rosalie. w utworze "Przez przypadki", działa jako przeciwwaga do ciemnego głosu Pauli Romy idealnie dopełniając tę historię.

- Wzloty i upadki, czyli słodko-gorzka miłość - mówi Paula Roma o utworze "Przez przypadki". - Wsłuchując się w utwór doświadczamy czegoś na kształt powolnego zanurzania się, po to, aby na refrenie móc wzlecieć niczym w młodzieńczej, pierwszej fazie miłości.

Nakręcony w nocnej scenerii klip symbolizuje spotkanie dwóch kobiet, które podczas swojej drogi mijają się, ukazując kontrast pomiędzy bielą a czernią uczuć. Dynamiczne przejścia między scenami pokazują burzliwą drogę do akceptacji siebie w długiej relacji. Obraz stworzony został przez Mort Video w reżyserii Marty Bijan, a najciekawsze momenty na fotografiach uwieczniła Ola Bodnaruś.

Paula Roma jest znana z bardzo dobrze przyjętej EP-ki "Cześć, tu Paula Roma" oraz ostatniego singla "Uziemienie". Jest autorką tekstu "Przez przypadki" oraz współautorką kompozycji, którą stworzyła wraz z Jurkiem Zagórskim, producentem utworu.


źródło: megafon.pl
przysłano: 8 kwietnia 2022 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca