o Wywrocie

Fan-kluby, fotki i i inne psotki

Szanowni Wywrotowcy!

Wczoraj w nocy zaktualizowaliśmy Pana Wywrotka do najnowszej wersji. Przybyło mu kilka nowych opcji, które na pewno polubicie :) Chyba najbardziej oczekiwaną zmianą jest możliwość dodawania zdjęć do swojego profilu - zdjęcia będą widoczne w waszych aktach, przy nadsyłanych przez was tekstach oraz na forum.

Nowością na stronie są Fan-Cluby wykonawców, których teksty znajdują się w naszym śpiewniku. Do fan-klubu możecie zapisać się jednym kliknięciem, możecie dodawać zdjęcia i teksty waszych ulubionych wykonawców. Możecie poznać ludzi, którzy słuchają takiej samej muzyki jak wy. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie Fan-Klubów - zapraszam do poświęconego im wątku na forum.

Wkrótce planujemy jeszcze więcej zmian. Do końca tygodnia ogłosimy termin kolejnego konkursu na Podcast Literacki (szukamy pomysłów na nagrody). Postaram się też napisać więcej o tym, co mamy w planach, co będziemy zmieniać i rozbudowywać. Cieszę się, że ponad rok po reaktywacji Wywrota nabiera oddechu, znowu zaczyna żyć. Mamy coraz więcej czytelników i autorów, o czym świadczą rosnące statystyki i zapowiada się, że będzie coraz lepiej!

Salut!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 grudnia 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca