Teatr

HartOFFanie Teatrem – WIECZÓR 56 - Teatr Interaktywny – pokaz finałowy

Pokaz wieńczący spotkania warsztatowe Teatru Interaktywnego, które odbywały się w BECEKU, prowadzące do powstania spektaklu o budowaniu płaszczyzny porozumienia pomiędzy pokoleniem współczesnych nastolatków i ich rodziców.

HartOFFanie Teatrem to cykl prezentacji spektakli zrealizowanych przez niezależne zespoły teatralne.To zarazem swego rodzaju zderzenie przedstawień prezentujących różne teatralne poetyki oraz zespołów już uznanych i cieszących się renomą, z młodymi utalentowanymi grupami, którym pragniemy dać szansę prezentacji. HartOFFanie Teatrem to niepokorne zjawiska, idące pod prąd tendencje. Najodważniejsze tematy i interesujące realizacje. Niebanalne spotkania z twórcami.

 

Projekt HartOFFanie Teatrem jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

„HartOFFanie Teatrem – WIECZÓR 56 - Teatr Interaktywny – pokaz finałowy”

 

Teatr Interaktywny to tymczasowa nazwa zespołu, a zarazem metody pracy grupy młodych ludzi, którzy pod opieką instruktorów zrealizowali dotychczas dwa projekty: „Córka” i „Judyta”. Projekt prowadzi Marcin Drzazga, biorą w nim udział m.in. uczennice śląskich liceów i studentki. Projekt jest autorskim działaniem całej grupy. Tym razem dorośli wspólnie z nastolatkami ze sceny opowiedzą o ważnych sprawach łączących jak i dzielących pokolenia. Weź udział w naszym projekcie. Oglądaj teatr - miej wpływ na rzeczywistość.

 

CZAS: 20 grudnia (piątek), godz. 18.00

Miejsce: sala ToTu, BECEK Bytomskie Centrum Kultury

Bilety: 5 zł


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 28 listopada 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca