Teatr

Studniówka – spektakl improwizowany

Polonez odtańczony uroczyście na sali gimnastycznej. Koledzy i koleżanki z klasy – nie do poznania w tych garniturach i sukniach. Rodzice w szale cykający kolejne zdjęcia, coby ukryć wzruszenie. Z czasem coraz śmielsze podpijanie wina kątem w toalecie, zresztą ciało pedagogiczne też na leciutkim rauszu… Jeden taki bal w życiu, jedna noc – na osłodę przed 100-dniową męką przygotowań do matury. Ale nie myślmy o tym teraz. Teraz jest czas na taniec i zabawę.

I czas na spektakl, który zagramy zainspirowani wspomnieniami z balu maturalnego osób z publiczności. Zachęcamy do dzielenia się historiami z Waszych studniówek, które posłużą aktorom z Klubu jako punkt wyjściowy do zagrania serii improwizowanych scen. Wszystko, co wydarzy się tego dnia na scenie, będzie wymyślane na żywo, bez przygotowanego scenariusza czy wymyślonych wcześniej postaci, na bazie usłyszanych historii.  Przeżyjmy jeszcze raz magię (koszmar?) balu maturalnego.

„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

Kiedy: 1 lutego 2018 | godz. 19:00 Gdzie: Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1

Bilety: 25/15  zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

 

od: 1 lutego 2018, 19:00
do: 1 lutego 2018, 20:30 Klub Komediowy | ul. Nowowiejska 1
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca